PR MANAGEMENT

Skuteczna budowa relacji i wizerunku to nasza specjalność od ponad 15 lat. Zespół specjalistów z zakresu PR, marketingu, i promocji  zapewnia naszym klientom komfort i bezpieczeństwo.

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PR 


Wiemy jak ważny w działalności każdej osoby publicznej jest jej wizerunek. W ramach obsługi public relations zajmujemy się pełną koordynacją działań wizerunkowych. Poczynając od obsługi i kreacji wizerunku w social mediach, na koordynacji kontraktów telewizyjnych i reklamowych kończąc.

 

Profile sieci społecznościowych Facebook, Instagram, Twitter to najlepsze narzędzie dotarcia i kontaktu z fanami. Dzięki doświadczeniu naszych content menagerów doradzamy naszym artystom w jaki sposób kreować treści i prowadzić swój oficjalny profil.

 

Rzecz na pozór podstawowa lecz w wielu przypadkach niedopasowana do wizerunku jak i potrzeb artysty. Funkcjonalny i czytelny serwis www to podstawa w kontakcie z potencjalnymi klientami, oraz organizatorami. Odpowiednio zaprojektowana strona internetowa znacznie zwiększa skuteczność dotarcia do grupy docelowej.

 

Nasi klienci mają ponadto do dyspozycji grafików i dział kreacji dbających o wykonanie oraz wdrożenie koncepcji wizerunkowej.

 

Kontakt z mediami to jedno z kluczowych zadań każdej osoby publicznej. Ze strony agencji ważne jest zapewnienie klientowi pełnego wsparcia merytorycznego, również z zakresu public relations. Pozwala to na ukierunkowanie i stworzenie spójnego przekazu medialnego, oraz konsekwentne budowanie wizerunku.

 

 

 

PEŁNY ZAKRES PROWADZENIA NEGOCJACJI KONTRAKTÓW REKLAMOWYCH


Jednym z kluczowych zadań każdego z naszych PR managerów jest dbanie o ciągłość i rzetelność prowadzenia i finalizacji negocjacji kontraktów reklamowych naszych klientów. Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, prowadzimy całość procesu negocjacji sprawnie i z dbałością o warunki i wymagania klientów.

 

Ważną kwestią w procesach negocjacyjnych jest ich przejrzystość. W czasie ich trwania ustalamy i negocjujemy jasne warunki, oraz zapewniamy obsługę kontaktu z kontrahentem co owocuje trwałymi relacjami biznesowymi.

 

Korzystając z głębokiej znajomości branży, weryfikujemy rynkową wiarygodność naszych partnerów co dodatkowo zabezpiecza naszych klientów.

 

 

 

PRZEJRZYSTY I TRANSPARENTNY SYSTEM ROZLICZEŃ


Kluczowym elementem współpracy z naszymi klientami jest obopólne zaufanie. Przejrzysty i transparentny system rozliczeń pomaga budować pozytywne relacje biznesowe pomiędzy agencją a klientem.

 

Podczas zawiązywania stałej współpracy w umowie jasno określamy stały termin rozliczeń miesięcznych. Daje to stabilność i reguluje zasady przepływów finansowych.

 

Kolejnym elementem w systemie rozliczeń jest prowizja agencyjna. Kontynuując zasadę klarownych zasad współpracy, określamy w umowie dokładny, procentowy poziom wynagrodzenia agencji.

 

 

 

W przypadku chęci współpracy managerskiej prosimy o wiadomość email na adres:

biuro@showcentral.pl

Chcę otrzymywać newslettter (mogę zrezygnować w każdej chwili).

FreshMail.pl