Katarzyna Pakosińska

Panie

 

KP_fot.M.Zaczek

 

Nikt nie ma tyle wdzięku i gracji na scenie, co Katarzyna Pakosińska! Piękny uśmiech, doskonałe obycie ze sceną i wykształcenie dziennikarskie to cechy, które sprawiają że wszystko co robi Kasia Pakosińska jest profesjonalne i na najwyższym poziomie. Czar, nadzwyczajne poczucie humoru i ten śmiech…. – każda impreza będzie udana na 100%!

Adrian Jasiński

 

Katarzyna Pakosińska to kobieta wszechstronna: artystka kabaretowa, aktorka, dziennikarka, prezenterka telewizyjna, felietonistka, autorka scenariuszy. Najbardziej znana ze swojej działalności kabaretowej z Kabaretem Moralnego Niepokoju, który współtworzyła. Wiosną 2012 na antenie TVN Style mogliśmy oglądać jej autorski program „Pakozetka”, w którym zadawała znanym mężczyznom niedyskretne pytania.

 

KONFERANSJERKA

Kasia ma na koncie prowadzenie wielu imprez (w tym Festiwal Jedynki w Sopocie, Opolu, Galę Miss Polonia, Telekamery Teletygodnia, Róże Gali. Męska Rzecz TVN Turbo) i doświadczenie aktorskie (zagrała m.in. w „Niani” i „Hotelu 52″). Jej wizytówką jest piękny, szczery, bezpretensjonalny uśmiech, za który artystka została nawet nagrodzona Nagrodą Specjalną Jury na VIII Festiwalu Humoru w Gdańsku. Comedy Central wybrało ja Najzabawniejszą Postacią w Polsce 2011 roku. W tym roku została wyróżniona za swoją piękna polszczyznę i nominowana do Mistrza Mowy Polskiej 2012.

 

STAND – UP – KOBIETA APETYCZNA, czyli łatwiej powstrzymać deszcz niż kobietę, która pragnie mężczyzny.

Kobiecość, wdzięk i seksapil. Uśmiech. który podbije każdego. Prócz wąsatych stróżów prawa, lwów i pająków nie boi się niczego. Ewenementem jest to, że potrafi przegadać samą siebie! Podczas niewiele mającego wspólnego z powagą spotkania artystka zdradzi Państwu wyjątkowe tajemnice i odpowie na nurtujące obie płcie pytania, na które rzecz jasna zna odpowiedzi i odwrotnie. Bo czy wiedzą Państwo jak utrzymać szczęśliwy związek, czy wielożeństwo byłoby w Polsce udaną inwestycją, również co jest marzeniem współczesnego mężczyzny? No właśnie! A dodatkowe atrakcje będą się już działy na Państwa oczach (patrz przyp. red.: spadający ręcznik artystki – tylko dla widzów o stalowych nerwach i w stabilnych związkach!!!). Nie zabraknie tańca i piosenek, tudzież anegdot, które będą mogli Państwo absolutnie gratis i bez autoryzowania wynieść ze spotkania. 🙂