Maciej Orłoś

Panowie

 

14908362_1242473875804889_4432553656866637384_n

 

Dziennikarz i prezenter telewizyjny stacji WP TV. Potrafi jako nieliczny z prezenterów telewizyjnych serwować informacje w tempie ekspresowym nie tracąc przy tym lekkości w wypowiedzi i charakterystycznego dla siebie poczucia humoru. Ur.w Warszawie. Studiował w Warszawie. Pracuje w Warszawie. Mieszka w Warszawie. Przez ponad 25 lat prowadził Teleexpress, w TVP1. Od 1 listopada 2016 w Telewizji Wirtualnej Polski. Grywał w filmach, prowadził inne niż Teleexpress programy – cykliczne i jednorazowe, a także pisze książki dla dzieci.

 

KONFERANSJER

Od prawie dwudziestu lat prowadzi tzw.eventy, inaczej mówiąc – jest konferansjerem, choć nie przepada za tym słowem, od konferansjera woli „host’a”. W 2008 roku został odznaczony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski – za działalność opozycyjną w latach 80. Laureat czterech Wiktorów, w tym Superwiktora, oraz dwóch Telekamer.

 

SZKOLENIA Z WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia, głownie dotyczące występów publicznych.

Występowanie przed publicznością można porównać do prowadzenia samochodu: w obu przypadkach możliwe jest dojście do wprawy, ale początki są trudne. – Maciej Orłoś

Jak przygotowywać się do wystąpienia przed publicznością lub przed kamerami? Jakie są sposoby radzenia sobie z tremą? Jak uniknąć wpadek i jak wybrnąć z sytuacji, gdy już się przydarzą? Jak postępować w kontaktach z dziennikarzami? Na te i inne pytania odpowiada podczas swoich szkoleń Maciej Orłoś, jeden z najbardziej popularnych prezenterów telewizyjnych w Polsce.