Maciej Stuhr

Panowie

stuhr

Aktor tyle uniwersalny, co zdolny. Czego się nie podejmie, obraca to w dzieło sztuki. Opanował film, teatr, radio a nawet zaistniał podkładając polski dubbing do filmów animowanych. Występując w filmach popularnych i w dużej części wybitnych zdobył rzesze miłośników jego talentu i uznanie środowiska. Wszystkich zaś ujmuje swoją naturalnością i pogodą ducha. Dzisiaj budzi wesołe skojarzenia z postaciami, które odgrywał w komediach takich jak Fuks, Chłopaki nie płaczą, Porannek kojota czy Testosteron. Warto jednak pamiętać, że zanim swój komediowy talent pokazał w kinie był znany jako założyciel krakowskiego kabaretu Po żarcie z którym zdobył wiele nagród na festiwalach kabaretowych. Do historii przejdą jego parodie Grzegorza Turnaua, Stanisława Soyki, Gustawa Holubka i Mariusza Maxa Kolonko. Polecamy jego solowy występ kabaretowy, który jest wyjątkową atrakcją organizowanych imprez.

 

Oferujemy Państwu dwa warianty występu Macieja Stuhra:

 

Prowadzenie wieczoru

Maciej Stuhr prowadzi wieczór w pełen błyskotliwego humoru sposób, wchodząc w interakcje z publicznością. Doskonałe wyczucie i ogromne doświadczenie pozwala mu dopasować się do każdego typu publiczności i nawet w najpoważniejszą galę, tchnąć subtelną nutę humoru.

 

Stand-Up

Autorski program Macieja Stuhra, który zapewni godzinę doskonałej zabawy, na najwyższym poziomie. Perfekcyjnie dopracowane skecze i dobrze znane parodie rozbawią publiczność do łez i sprawią że wieczór będzie bardzo udany.