Marcin Prokop

Panowie

garnitur3

KONFERANSJER 

 

Marcin Prokop to człowiek dużego wzrostu i równie wielkiej osobowości. Dziennikarz, prezenter, laureat nagrody Wiktor 2013 w kategorii Osobowość Medialna. Posiada bardzo dużą zawodową praktykę, zdobywaną zarówno w charakterze osoby zarządzającej (był m.in. redaktorem naczelnym „Machiny“, „Filmu“ i „Przekroju“), piszącej (dziennikarz prasowy w wielu tytułach), działającej w radiu (autorski cykl „Duży wywiad“ w Radiu Zet) jak i prowadzącej liczne programy telewizyjne o bardzo różnym charakterze (od dużych rozrywkowych formatów takich jak „Mam Talent“ w TVN, poprzez autorski talk show „Prokop i Panny“ w TVP, po codzienną telewizję na żywo u boku Doroty Wellman w „Dzień Dobry TVN“).

Marcin to jeden z najbardziej cenionych i rozchwytywanych polskich konferansjerów, mający na koncie kilkaset poprowadzonych eventów dla największych międzynarodowych firm, w tym branżowe konferencje i kongresy, eleganckie gale, festiwale tematyczne, masowe koncerty i wiele innych.

 

 

Jest to dziennikarz telewizyjny i konferansjer, z którym nawiązaliśmy współpracujemy od lat.Posiada charyzmatyczną osobowość i pogodne usposobienie, dzięki czemu jest zawsze entuzjastycznie przyjmowany przez publiczność, która docenia jego profesjonalizm. Bez wątpienia należy do konferansjerów, którzy potrafią poruszyć, zainteresować i zjednać tłumy. – Katarzyna Jasińska

 

 

 

 

 

bordo-m2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZKOLENIE MEDIALNE

Szkolenie z występów publicznych daje uczestnikom użyteczne, eksperckie narzędzia, niezbędne przy wszelkiego rodzaju prezentacjach, przemowach oraz kontaktach z mediami. Marcin posiada w tym zakresie zarówno doświadczenie praktyczne, poparte kilkunastoma latami pracy w mediach jak i teoretyczne, zdobyte w trakcie warsztatów ze specjalistami w dziedzinie psychologii, logopedii, mowy ciała i aktorstwa scenicznego.

Klientami szkolenia mogą być zarówno osoby indywidualne oraz grupy, nie przekraczające 8 osób.
Podstawowy zakres szkolenia (czas trwania 4-5 godzin) obejmuje m.in.:
1) naukę właściwej pracy z mikrofonem, nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym oraz kamerą,
2) wskazówki dotyczące właściwego przygotowania wystąpienia,
3) praktyczne ćwiczenia dykcyjne,
4) praca z mową ciała,
5) kontrola stresu oraz redukowanie tremy,
6) omówienie zasad współpracy z publicznością oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych i kryzysowych.

 

 

 

 

 

 

speech2POWER SPEECH

Power speech to szeroko rozumiane wystąpienia motywacyjne i wykłady, przygotowywane indywidualnie w zgodzie z potrzebami klientów. w zależności od zapotrzebowania, mogą one kłaść nacisk na rozmaite aspekty osiągania biznesowego sukcesu. Każde z wystąpień jest osadzone w indywidualnym doświadczeniu Marcina oraz poparte wieloma latami zgłębiania teorii zarządzania, samorozwoju oraz psychologii biznesu.

 

Nasza Agencja daje Państwu gwarancję powodzenia każdego przedsięwzięcia, każdej imprezy z udziałem tego cenionego dziennikarza. Jedno jest pewne, Marcin Prokop jest konferansjerem, w którego warto inwestować. Jeżeli i Państwo doceniacie charyzmę oraz poczucie humoru Marcina Prokopa i pragniecie zorganizować imprezę z jego udziałem, zapraszamy do współpracy.

Marcin prowadzi konferansjerkę również w języku angielskim.